Hoppa till sidans innehåll

1 krona match

28 MAR 2019 23:26
Stort jättetack till alla som deltog i 1 krona matchen! Ni är guld värda! Det blev fullsatt i hallen, och vilken match det blev. Vinst med hela 11-3! Ny match på lördag kl 16:30 i Munkahallen! TACK ALLA! OIBK❤️
  • Uppdaterad: 28 MAR 2019 23:26

 Solskyddscenter-https://www.facebook.com/solskyddscenter/ GILLA och  FÖLJ

Ekonomikonsult Olofströvm AB-https://www.facebook.com/ekonomikonsultofm/

Salong vacker-https://www.salongvacker.nu/

Carlekes-http://www.carlekes.se/

Gulf, Olofström-https://www.gulfolofstrom.se/om-2/

Renates Bageri&Resturang-https://www.facebook.com/RenatesBageri/

Best Western, Karlshamn-https://www.bestwesternkarlshamn.se/

Restaurang Pizzeria Njuta-https://www.facebook.com/njutaresturang/

Cad Control-http://cadcontrol.se/

OFM Industriservice AB-https://ofmindustri.se/

Länsförsäkringar Blekinge-https://www.lansforsakringar.se/blekinge/privat/

McDonald´s Karlshamn-https://www.facebook.com/mcdonaldskarlshamn/

Laser Tool-http://www.lasertool.se/start.html

TaxiDennis,Torsebro/Kristianstad

Ilse/Pehr Bäckström Privat

Bergkvara Buss-https://www.bergkvarabuss.se/sv/kontakta-oss

Gilbertssons Åkeri-https://www.facebook.com/pages/category/Transportation-Service/Gilbertssons-%C3%85keri-AB-1534743986849339/

Öljehults murning AB

Hårstrået-https://www.facebook.com/Harstraet/

Gordanas Taverna Resturang-http://gordanastaverna.se/index.html

ICA Maxi Olofström-https://www.ica.se/butiker/maxi/olofstrom/maxi-ica-stormarknad-olofstrom-2432/start/

Lussans Delikatesser-https://www.facebook.com/pages/category/Restaurant/Lussans-delikatesser-1478260899081118/

Pizzaboden Olofström-https://www.facebook.com/pages/Pizzaboden/174024409295761

Altövik-https://www.facebook.com/altovikreklam/

Maxi Reklam, Karlshamn-https://www.maxireklam.se/

Claessons Transport AB, Ljungby-https://www.claessonstransportab.se/

Kyrkhultsblomman-https://www.facebook.com/kyrkhultsblomman/

Gårdens Värme&Fritid-https://lindellagardens-varme-fritid-ab.business.site/

Lyckans Gård, Gränum-https://www.facebook.com/Wohoohorseevent/

PDS Engeenering-http://www.pdsengineering.se/engineering.html

Sölve Smedja-http://www.solvesmedja.com/

Sparbanken i Karlshamn-https://www.sparbankenikarlshamn.se/

Olofströms Kraft-https://www.olofstromskraft.se/

LV Service

Husbilar i Pukavik-https://husbilarpukavik.se/

Elon-https://www.elon.se/butiker/olofstrom/elon-olofstrom

HK Bygg-http://hkbygg.com/

First Hotel-https://www.firsthotels.se/hotell/sverige/olofstrom/first-hotel-olofstrom/

The Stekhouse-https://www.firsthotels.se/hotell/sverige/olofstrom/first-hotel-olofstrom/restaurang--bar/

Mixi Print-https://www.mixiprint.se/

Sällströms Bil-http://sallstromsbil.se/

Björklunds grus AB-https://www.bjorklundsgrus.se/

Rydverken-http://www.rydverken.se/main/default.asp

Skribent: Monica Bäckström
Epost: Adressen Gömd

Postadress:
Olofströms IBK - Innebandy
OIBKs Kansli, Ö. Storgatan 12
29334 Olofström

Kontakt:
Tel: 0454575705
E-post: This is a mailto link

Se all info