Hoppa till sidans innehåll

Kval till Allsvenskan, Playoff 1

27 MAR 2019 11:39
OIBK:s herrar är klara för Kval, Playoff 1 till Allsvenskan. Vi kommer att köra 1 krona match den 28/3. Här kommer vi att lägga upp alla företag/privata som bidrar.
  • Uppdaterad: 27 MAR 2019 11:39

OIBK:s herrar är klara för Kval, Playoff 1 till Allsvenskan. Vi kommer att köra 1 krona match den 28/3. Här kommer vi att lägga upp alla företag/privata som bidrar. Här kommer länkar bla till företag som just nu bidrar till 1 krona matchen! Uppdateras efter hand... Stort tack på förhand till alla som bidrar! Är ni inte med på listan och vill bidrar så skicka mail till This is a mailto link, tack! GILLA och DELA länkarna på företagen, tack👍
Solskyddscenter-https://www.facebook.com/solskyddscenter/ GILLA och FÖLJ
Ekonomikonsult Olofström AB-https://www.facebook.com/ekonomikonsultofm/
Salong vacker-https://www.salongvacker.nu/
Carlekes-http://www.carlekes.se/
Gulf, Olofström-https://www.gulfolofstrom.se/om-2/
Renates Bageri&Resturang-https://www.facebook.com/RenatesBageri/
Best Western, Karlshamn-https://www.bestwesternkarlshamn.se/
Restaurang Pizzeria Njuta-https://www.facebook.com/njutaresturang/
Cad Control-http://cadcontrol.se/
OFM Industriservice AB-https://ofmindustri.se/
Länsförsäkringar Blekinge-https://www.lansforsakringar.se/blekinge/privat/
McDonald´s Karlshamn-https://www.facebook.com/mcdonaldskarlshamn/
Laser Tool-http://www.lasertool.se/start.html
TaxiDennis,Torsebro/Kristianstad
Ilse/Pehr Bäckström Privat
Bergkvara Buss-https://www.bergkvarabuss.se/sv/kontakta-oss
Gilbertssons Åkeri-https://www.facebook.com/…/Gilbertssons-%C3%85keri-AB-1534…/
Öljehults murning AB
Hårstrået-https://www.facebook.com/Harstraet/
Gordanas Taverna Resturang-http://gordanastaverna.se/index.html
ICA Maxi Olofström-https://www.ica.se/…/maxi-ica-stormarknad-olofstrom-…/start/
Lussans Delikatesser-https://www.facebook.com/…/Lussans-delikatesser-1478260899…/
Pizzaboden Olofström-https://www.facebook.com/pages/Pizzaboden/174024409295761
Altövik-https://www.facebook.com/altovikreklam/
Maxi Reklam, Karlshamn-https://www.maxireklam.se/
Claessons Transport AB, Ljungby-https://www.claessonstransportab.se/
Kyrkhultsblomman-https://www.facebook.com/kyrkhultsblomman/
Gårdens Värme&Fritid-https://lindellagardens-varme-fritid-ab.business.site/
Lyckans Gård, Gränum-https://www.facebook.com/Wohoohorseevent/
PDS Engeenering-http://www.pdsengineering.se/engineering.html
Sölve Smedja-http://www.solvesmedja.com/
Sparbanken i Karlshamn-https://www.sparbankenikarlshamn.se/
Olofströms Kraft-https://www.olofstromskraft.se/
LV Service-https://www.lvservice.se/
Husbilar i Pukavik-https://husbilarpukavik.se/
Elon-https://www.elon.se/butiker/olofstrom/elon-olofstrom
HK Bygg-http://hkbygg.com/
First Hotel-https://www.firsthotels.se/…/olofstr…/first-hotel-olofstrom/
The Stekhouse-https://www.firsthotels.se/…/first-hotel-o…/restaurang--bar/
Mixi Print-https://www.mixiprint.se/
Sällströms Bil-http://sallstromsbil.se/

Skribent: Monica Bäckström
Epost: Adressen Gömd

Postadress:
Olofströms IBK - Innebandy
OIBKs Kansli, Ö. Storgatan 12
29334 Olofström

Kontakt:
Tel: 0454575705
E-post: This is a mailto link

Se all info